Milí návštevníci

Pozývame vás do malého mestečka „Donovalkovo“, kde sa deti môžu hrať tak, ako my rodičia v našom detstve. Žiadny internet, žiadny tablet, ani telefón, len samé HRAČKY. Hračky s veľkými písmenami. Pretože naše deti už zabúdajú hrať sa s hračkami, šúchať sa, pobehovať, bicyklovať, proste sa hrať.
A rodičia môžu popri tom relaxovať, nemusia neustále prenasledovať svoje deti a pobehovať popri nich. Jednoducho povedané, môžu sa „zbaviť“ svojich detí na niekoľko hodín. To je naša filozofia, kvôli tomu urobíme všetko v našom mini mestečku. Deti nech sa cítia dobre a rodičia nech ich nerušia pri hre.
Rodičia môžu zostať v mestečku, ale ak nechcú platiť vstupné, a radšej si dajú kávu alebo pivo pri relaxovaní v pohodlí oddychových lehátok, môžu tak urobiť zdarma na terase Patty bistra priamo pri mestečku. Toto mestečko nebolo postavené pre zábavu rodičov, ale na ich oddych a relax.
A na konci dňa sú deti tak unavené z toľkých hier, že zaručene ich netreba uspávať….

 

 

Už vieš, čím chceš byť, kým si malý?

Nečakaj, kým budeš veľký. Príď do Donovalkova a v hlavnom meste detí sa staň nebojácnym hasičom, ktorý zažehná každú pohromu, šikovným bankárom, ktorý zráta všetky úspory, či odhodlaným lekárom, ktorý vylieči tisíc a jednu chorobu.
Vitajte v Donovalkove, hlavnom meste detí.

Vstúpte do mestečka, v ktorom vás čaká 23 domčekov zmenšených tak, aby reálne zapadli do detského sveta. Interaktívny areál pre rodiny na Donovaloch víta všetky deti a ponúka priestor pre deň plný zábavy a tvorivosti. Tak neváhajte a vstúpte do mestečka, kde nájdete kino, nemocnicu, či rozprávkový domček pripomínajúci medovníkovu chalúpku. Malé princezné môžu navštíviť Snehulienku, alebo Popolušku a priamo u nej doma si pripraviť chutný koláčik či vypiť lahodnú šálku čaju. Pre kreatívnych výmyselníkov sme otvolili brány galérie, v ktorej možete strihať, lepiť, maľovať a svoje práce, teda umelecké diela, vystaviť, alebo si ich odniesť domov. Ale pozor v mestečku nechýba ani hasičská zbrojnica, autoservis a čerpacia stanica.

Zábavu v Donovalkove koordinujú animátori a deti naučia ako natankovať, čo robiť v prípade požiaru, ako narábať s peniazmi, separovať odpad, alebo ako samostatne nakupovať. Okrem budov a zariadenia sú pre všetkých návštevníkov pripravené aj autentické kostýmy pre dokonalý zážitok.

Donovalkovo, tu by aj veľkí chceli byť malými!

Detské mestečko je tvorené domčekmi, ktoré sú ako ozajstné dospelácke verzie, no všetko je v nich pripravené presne na mieru pre malých objaviteľov. Okrem budov a zariadenia sú pripravené aj autentické kostýmy pre dokonalý zážitok. Zábavu v Donovalkove koordinujú animátori a deti naučia ako natankovať, čo robiť v prípade požiaru, ako narábať s peniazmi, ako separovať odpad, ako samostatne nakupovať a veľa iného.

Donovalkovo má svoju minifarmu so zvieratkami, ktoré čakajú na malých farmárov, ktorí ich prídu napojiť, nakŕmiť a dobre sa o ne postarajú. Ďalšou dominantou hlavného mesta detí je dopravné ihrisko. Že vaša ratolesť ešte nemá vodičák? Nevadí! Práve v Donovalkove sa priučí pravidlám cestnej premávky a ten svoj prvý tu aj získa.

 

NAPÍSALI O NÁS

LIVE KAMERY

Funpark, Donovaly

Funpark, Donovaly HD

917 m n.m.

Nová hoľa - dojazd

Nová hoľa – dojazd HD

917 m n.m.